Imprezy kartingowe w Warszawie

Myślisz o organizacji niezwykłej imprezy dla siebie i swoich znajomych i rodziny? W takim przypadku warto wybrać tor kartingowy! To doskonała propozycja przeznaczona dla każdego lubiącego dobrą zabawę w niecodziennym stylu oraz gwarancja wyjątkowych wspomnień. Teraz takie właśnie imprezy możemy również zorganizować w Warszawie!

DSC_8699-1024x489

Urodziny, impreza integracyjna czy wieczór kawalerski – aby dobrze się bawić podczas tych właśnie okazji, warto pomyśleć o wybraniu odpowiedniego do tego miejsca. Możemy pójść do baru albo do restauracji, ale wtedy, gdy poszukujemy czegoś w innym stylu, świetnym kierunkiem będzie tor kartingowy.

Aktualnie coraz więcej torów kartingowych pozwala swoim klientom na organizację różnych wydarzeń. Do tego celu przygotowywane są specjalne sale, gdzie uczestnicy mogą świętować oraz mogą brać udział w jeździe gokartami w ramach prywatnego Grand Prix.

Na torach kartingowych możemy zorganizować:

  • wieczory kawalerskie i panieńskie
  • eventy firmowe
  • szkolenia i konferencje
  • imprezy integracyjne
  • imprezy okolicznościowe, na przykład urodziny, imieniny
  • prezentacje produktów

Wobec tego tor kartingowy może być świetną propozycją zarówno na imprezy okolicznościowe, w gronie znajomych albo rodziny, jak i również może być to świetna propozycja przeznaczona dla firm, które chcą przygotować jedyne w swoim rodzaju wydarzenie dla swoich pracowników, klientów, kontrahentów.

Kompleksowa organizacja imprezy
Gdy chcemy zdecydować się na imprezę na torze kartingowym, nie musimy zajmować się organizacją wydarzenia osobiście. Wszystkim zajmą się pracownicy toru. Obsługa obejmuje między innymi zamówienie cateringu wraz z tortem, oprawę muzyczną, aranżację sali, także zapewnienie innych atrakcji, na przykład spotkania z mistrzami w kartingu, usługi fotograficzne, usługi animatorek.

Jeżeli interesują cię niezapomniane imprezy kartingowe w Warszawie, zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą w Legia Racing Club. Zapewniamy niezapomniane emocje oraz wspomnienia dla wszystkich z naszych gości!