Organizacja eventu na torze kartingowym

Tor kartingowy może być również kapitalnym miejscem do organizacji rożnego rodzaju eventów. To doskonała propozycja przeznaczona także dla klientów biznesowych. To jedyna w swoim rodzaju sceneria, a chwile spędzone na wyścigach z innymi uczestnikami będą na pewno wypełnione emocjami aż po brzegi!

DSF0109-Kopia1-825x510

Firmy poszukują coraz to nowych sposobów na przyciągnięcie kontrahentów i klientów, ale również poszukują nowych pomysłów na to, aby zapewnić dobrą atmosferę pracy dla pracowników. Aktualnie coraz większym zainteresowaniem cieszy się organizacja różnych eventów firmowych w oryginalnych miejscach, które zapewniają wyjątkowe wspomnienia. Jedną z takich propozycji są właśnie tory kartingowe.

Tor kartingowy może stać się miejscem organizacji takich eventów jak:

  • szkolenia biznesowe
  • konferencje
  • imprezy integracyjne
  • imprezy okolicznościowe, na przykład bankiety
  • prezentacje produktów
  • spotkania po godzinach

Na torze kartingowym możemy ścigać się z innymi i walczyć o najwyższą pozycję na podium dla tego, kto swoim gokartem najszybciej dojedzie do celu. Wspólne wyścigi odbywające się z pozostałymi pracownikami lub też innymi osobami dostarczają niezwykłych wrażeń pełnych adrenaliny. Ci, którzy pierwsi przyjadą do mety, będą mogli otrzymać puchary lub medale, a każdy z uczestników imprezy dostanie pamiątkowy dyplom.

Profesjonalna obsługa eventu
Dodatkową zaletą organizacji eventu firmowego na torze kartingowym jest możliwość uzyskania dodatkowych usług. Oprócz jazdy gokartami na torze na wyłączność będziemy mogli wynająć też salę eventową, w której znajdą się miejsca siedzące dla wszystkich uczestników. Również będziemy mogli zamówić catering, hostessy, usługi animatora czy fotografa, który zapisze niezwykłe emocje fotografiach.

Jeżeli zainteresowała cię profesjonalna organizacja eventu na torze kartingowym, w Warszawie skorzystasz z takiej właśnie opcji na torze. Dla naszych gości przygotowaliśmy najlepszą obsługę i niezapomniane emocje. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty!

Polecana firma organizująca eventy: https://www.evtrad.pl/

Polecany tor: https://a1karting.pl/dla-firm/