Otwarte tory kartingowe w Warszawie

Gokartami możemy pojeździć nie tylko na torach krytych. Wtedy, gdy pogoda zaczyna dopisywać, powstają także tory otwarte, na których możemy jeździć na świeżym powietrzu. Takie obiekty dostępne są również w Warszawie dla amatorów kartingu!

gokart324

Tory kartingowe pozwalają na bezpieczne rozwijanie dużych prędkości gokartami. Przez cały rok dostępne są one w halach, ale wiosną oraz latem możemy również jeździć pod chmurką. To niesamowita propozycja dla tych, którzy chcą poczuć się jak zawodowi kierowcy Formuły 1 przy pokonywaniu kolejnych prostych i wojaży.

Otwarte przy dobrej pogodzie zewnętrzne tory kartingowe to jedyna w swoim rodzaju propozycja dla każdego, kto lubi wyścigowe emocje. Są najczęściej dłuższe i szersze od torów halowych, wykończone asfaltową nawierzchnią, po której doskonale jeździ się gokartami, a także bezpiecznymi bandami pochłaniającymi energię z uderzeń. Co więcej, gdy są oświetlane po zmroku, możemy jeździć z nich nie tylko wtedy, gdy jest jeszcze jasno.

Doskonała zabawa także dla całej rodziny!
Otwarte tory kartingowe w Warszawie to kapitalna propozycja na rodzinnie spędzony czas. Możemy jeżyć na nich nie tylko indywidualnie, ale również wybrać specjalne gokarty typu Taxi, które przeznaczone są dla dwóch osób. To świetne wprowadzenie w świat kartingu dla najmłodszych. Na torach dzieci też mogą jeździć samodzielnie od około 8 lub 9 lat w zależności od wzrostu.

Co więcej, na takich torach organizowane są też zajęcia szkoleniowe dla najmłodszych – od 5. roku życia. Pod okiem profesjonalistów dziecko będzie mogło nauczyć się, jak jeździć gokartem bezpiecznie.

Kiedy i gdzie możemy pojeździć na otwartych torach kartingowych?
Jeśli chodzi o otwarte tory kartingowe w Warszawie, są one obecnie dostępne sezonowo. Jednym z najlepszych jest tor znajdujący się przy stadionie PGE Narodowy, który działa początku wiosny aż do końca lata. Można tam pojeździć na wysokiej klasy gokartach, które przeznaczone są zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.

Wobec tego wtedy, gdy zależy ci na doskonałej zabawie w motoryzacyjnym stylu, wybierz się na tor kartingowy. Gdy pogoda dopisuje, najlepszym kierunkiem będzie tor otwarty, na którym będziemy mogli jeździć na świeżym powietrzu.