Tory kartingowe w Warszawie

W Warszawie czeka na nas wiele kapitalnych sposobów na spędzenie wolnego czasu. Jednym z nich jest jazda gokartami, która na pewno zadowoli wszystkich poszukiwaczy adrenaliny, ale to również świetna propozycja na rozrywkę z całą rodziną, ponieważ gokartami mogą jeździć także dzieci.

go-karts-1444382_1280

Gokarty to naprawdę niesamowita zabawa dla lubiących rozwijać spore szybkości. To jedyna tego rodzaju okazja, podczas której mamy możliwość ścigać się z innymi uczestnikami na specjalnie przygotowanym do tego celu torze – podobnie jak w wyścigach Formuły 1, ale w mniejszym formacie. Oczywiście, nie oznacza to jednak wcale, że jazda gokartami jest mniej emocjonująca. Wprost przeciwnie i teraz każdy Warszawiak może się o tym przekonać!

Zainteresowanie jazdą gokartami jest obecnie bardzo duże – jeżdżą młodzież i dorośli, rodzice z dziećmi – na gokartach można jeździć już od 5. roku życia, także seniorzy, którzy szukają dobrego pomysłu na rozrywkę. To wyborna rozrywka nie tylko dla mężczyzn, ale również dla kobiet, dlatego na torze kartingowym każdy będzie bawił się kapitalnie. To wobec tego świetna propozycja na wypełnienie wolnego czasu.

Gdzie jeździć gokartami w Warszawie?
W stolicy do dyspozycji mamy kilka różnych torów kartingowych. Są to przede wszystkim tory kryte, czyli znajdujące się w specjalnie przygotowanych do tego celu halach. W sezonie możemy też pojeździć na profesjonalnych torach na świeżym powietrzu.

W poszukiwaniu odpowiedniego miejsca do jazdy gokartami warto przede wszystkim zwrócić uwagę na oferowane przez niego pojazdy, długość toru, ceny oraz dodatkowe usługi, na przykład możliwość wynajęcia toru na wyłączność na spotkanie ze znajomymi albo imprezę.

Jeśli także interesują cię tory kartingowe w Warszawie, zapraszamy serdecznie do Legia Racing Club – to tutaj przygotowaliśmy dla naszych klientów najwyższej klasy gokarty do jazdy na świetnie przygotowanym torze. Zapewniamy mnóstwo dobrej zabawy dla dorosłych oraz dla dzieci. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty!