Kryte tory kartingowe w Warszawie

W Warszawie działa kilka torów kartingowych dostępnych dla klientów przez cały rok – te kryte tory są doskonałym wyborem dla każdego lubiącego spędzać swój czas aktywnie. To emocjonująca rozrywka także dla ciebie!

gokart2131

Tory kartingowe projektowane są tak, aby jazda po nich była równie emocjonująca, co jazda na torach Formuły 1. Długie proste, wijące się zakręty, które przeplatają się ze sobą, na pewno nie pozwolą ci się nudzić. Wybierz się na tor ze znajomymi, aby przekonać się o tym, kto będzie na mecie pierwszy, albo zabierz tam całą swoją rodzinę – każdy będzie bawił się świetnie.

W Warszawie mamy dostępne przede wszystkim kryte tory kartingowe, które dostępne są dla zainteresowanych w różnych częściach miasta – zarówno w jego centrum, jak i na obrzeżach. Różnią się pomiędzy sobą długością oraz stopniem skomplikowania, dlatego niektóre przejedziemy w mniej niż 30 sekund, natomiast inne nawet w około minutę.

Zalety zamkniętych torów kartingowych:

  • dostępne są przez cały rok – wiosną, latem, jesienią i zimą, dlatego na gokarty możemy wybrać się wtedy, gdy mamy na to po prostu ochotę i pogoda nie będzie miała tutaj żadnego znaczenia
  • możliwość organizacji imprez – kryte tory często mają własne barki oraz sale, w których możemy organizować przyjęcia, spotykać się ze znajomymi
  • specjalna nawierzchnia – tory kryte mają żywicowaną nawierzchnię, która świetnie współpracuje z kołami gokartów

Wobec tego wtedy, gdy mamy ochotę na jazdę gokartami, na tory kryte możemy wybrać się niezależnie od pory roku. To doskonała propozycja przeznaczona również dla całej rodziny, aby dobrze bawić się w inny niż zwykle sposób.

Gdy także chcesz wybrać się na gokart i interesują cię kryte tory kartingowe w Warszawie, wybierz się na tor A1 Karting , który dostępny jest przez cały rok dla każdego spragnionego emocjonujących wyścigów. To również świetne miejsce na spotkania ze znajomymi oraz organizację różnych imprez. Zapraszamy już teraz do zapoznania się z naszą pełną ofertą i życzymy udanej zabawy!

Zobacz też: Otwarty tor gokartowy warszawa